Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/kwik/domains/erstudiourody.pl/public_html/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/kwik/domains/erstudiourody.pl/public_html/includes/common.inc).

O mnie

Wszystko zaczęło się od dbałości o wygląd własnych paznokci, szukania nowych inspiracji na stylizacje, wykonywania ich dla siebie. Z czasem zaczęłam się szkolić i rozwijać swoje umiejętności by zrealizować marzenie o własnym gabinecie kosmetycznym. Stawiałam na trenerów o szerokiej wiedzy i umiejętnościach w zakresie kosmetologii i makijażu. Ukończyłam warsztaty w zakresie wizażu prowadzone przez Ewę Zych oraz szkolenie Ireny Soroka.

W swojej pracy najbardziej lubię pozytywny wpływ profesjonalnego makijażu i stylizacji paznokci na samopoczucie osoby korzystającej z zabiegów. Podkreślenie atutów urody makijażem, piękny i zdrowy wygląd wcześniej zupełnie zniszczonych paznokci, czy zabieg pielęgnacyjny poprawiający wygląd skóry dają prawdziwą radość moim Klientkom. Ich zadowolenie daje mi ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy i motywację do ciągłego podnoszenia kompetencji.

Jeśli chciałabyś skorzystać z moich usług zapraszam do salonu w Białym Dunajcu.

Ewelina Rogowiec